ÚVOD        GALERIE        CESTOPISY        SLUŽBY        KRYPTOMĚNY        KONTAKT
Projekt Krize15


BTC peněženka ARBOLET

            Získávání kryptoměn zdarma
Krize15

Za účelem šíření povědomí lidí o kryptoměnách, kryptoanarchii, bitcoinu a cyberpunku vznikl členský projekt Krize15.

Tento projekt se snaží prosazovat nezaujatá média s podloženými fakty a poukázat na rostoucí problematiku, i když poskytuje také běžná média. Zároveň se snaží zvýšit zájem o dění ve světě.

Za čtení článků nabízí pro registrované uživatele systém odměn. Články mají přidělenou částku v Kč (0.01 - 0.06). Za přečtení článku dostanete tolik korun, kolik je u něj uvedeno. Pro kontrolu, že jste si článek skutečně přečetli, máte u článku časovač. Za přečtení článků lze získat maximálně 3 Kč denně. Vyplácení probíhá formou převodu na BTC peněženku Arbolet.

Více informací na stránkách www.krize.cz/zpravy.GrafARBOLET
CHCEŠ ZMĚNU

CHCEŠ DĚLAT VĚCI JINAK

CHCEŠ BÝT V KOMUNITĚ STEJNÝCH LIDÍ

CHCEŠ BITCOIN PENĚŽENKU V ČEŠTINĚ

VIDÍŠ BUDOUCNOST V KRYPTOMĚNÁCH

ZKUS  
ARBOLETArbolet je český internetový nástroj, který kromě možnosti bezpečného uložení prostředků v CZK či BTC poskytuje i vlastní platební bránu a platební procesor v rámci sítě Arbolet bez poplatků. Aktivním členům umožňuje investovat do některých z jejich výdělečných aktivit.

Arbolet je vizionářský kryptoměnový projekt, který vznikl z dříve uzavřené verze ARBX na deepwebu, kde tato skupina pracovala s Bitcoinem už od roku 2011. Cílem je vytvořit tu nejinformovanější, nejpočetnější, nejzapálenější, zkrátka tu nejlepší komunitu kolem kryptoanarchistických idejí, kryptoměn a moderních finančních technologiích.Směnárna BTC

SMĚNÁRNA BTC


Bitcoin a další kryptoměny jsou se svými blockchain technologiemi revolucí ve světě financí. Díky přemíře regulací a kontrol, omezování svobody a zvyšujícímu se tlaku na občany vznikla tato směnárna jako reakce na skrytou nespokojenost v bankovním sektoru.

Směnárna BTC je on-line směnárna CZK – BTC, EUR - BTC a USD - BTC a opačně. Vyznačuje se svojí jednoduchostí, rychlostí a přehledností bez zbytečné byrokracie a zátěže klienta.

Více informací na stránkách www.smenarnabtc.cz

ARBOLETPLACENÍ BITCOINEM V ČRTěžení kryptoměn je poměrně náročné na hardware a pro jednotlivce se moc nevyplatí. Pokud chcete vydělávat bitcoiny, dogecoiny a litecoiny zdarma, zde najdete odkazy na nejlepší stránky na jejich získávání.

Všechny odkazy jsou osobně testované a pravidelně z nich přicházejí zlomky bitcoinů, nejčastěji od 0,1 mBTC.
BTC CLICKS

Jednoduché získávání bitcoinů zdarma kliknutím na reklamy. Denně 20-45 reklam. Výplata po dosažení minimálního limitu 0,1 mBTC.


BTCClicks.com BannerFREE BITCOIN

Jednoduché získávání bitcoinů každou hodinu. Výhra od 0,00031 mBTC po 0,03137373 BTC. Výplata každou neděli po dosažení minimálního limitu 0,3 mBTC.


FreeBitco.inFREE DOGECOIN

Jednoduché získávání dogecoinů každou hodinu. Výhra od 0,69 DOGE po 138.194,35 DOGE. Výplata každou neděli po dosažení minimálního limitu 200 DOGE.


FreeBitco.in

www.infoczech.cz Všechny snímky jsou chráněné autorským zákonem
a bez povolení je zakázáno s nimi jakkoliv nakládat.
All copyrighted www.jankral.eu
Návštěvnost - dnes:celkem -3 : 2529
free counters